Newsy
26.05.2016

Ruch lepszy w meczu rezerw

Drugi zespół Podbeskidzia uległ rezerwom Ruchu Chorzów w meczu 28 kolejki III ligi grupy opolsko-śląskiej.Do przerwy na Stadionie BBOSiR przy ulicy Młyńskiej utrzymywał się rezultat bezbramkowy, wynik w 52 minucie otworzył Mikołaj Gibas, który dał prowadzenie gospodarzom. Niestety do końcowego gwizdka arbitra nie udało się utrzymać choćby remisu. Sprawę załatwiły dwa trafienia chorzowian w ciągu 4 minut. Najpierw w 76 minucie wyrównał Łukasz Siedlik, a następnie rzut karny skutecznie wykonał Miłosz Trojak i trzy punkty pojechały do Chorzowa wraz z ekipą "niebieskich" rezerw.Podbeskidzie II - Ruch Chorzów II 1:2 (0:0)Bramki: 52' Gibas - 76' Siedlik, 79' (karny) TrojakSkład TSP: Madejski - Gibas, Widełka, Handzlik, Gutowski - Walkiewicz, Mikołajewski, Chmielewski (46' Pindera), Oczko (80' Gladus), Łaciak (88' Kostorz) - Wajdzik (80' Stanclik)